Herbich Michael Sp. z o.o.
WITAJ, ZALOGUJ SIĘ LUB ZAŁÓŻ KONTO
Producent Jałowych Pessarów od 1995 r.

O FIRMIE

HISTORIA i ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:
Firma Herbich Michael Sp. z o.o. w Zielonej Górze powstała w 1992 roku, swoją nazwę wzięła od imienia i nazwiska głównego założyciela. Zarząd składa się z dwóch osób, które są jednocześnie współwłaścicielami. Dyrektorem jest dr n. med. Michael Herbich a v-ce dyrektorem jest małżonka Irena Herbich. Spółka od początku istnienia zatrudniała oraz zatrudnia zaledwie kilka osób.

Firma Herbich Michael Sp z o.o. ciągle się rozwija i modernizuje. Zmienia się i unowocześnia wyposażenie techniczne, dostosowując je do aktualnego stanu technicznego wiodących firm w branży medycznej. Herbich Michael Sp. z o. o. to nowocześnie zorganizowana firma posiadająca własny zakład produkcyjny, nowoczesny unikalny park maszynowy oraz własną dystrybucję. Dzięki przyjęciu procesowego modelu zarządzania ustanowiono praktyczne metody do realizacji celów dotyczących jakości. Zarząd spółki oraz wykwalifikowani specjaliści produkcyjni czuwają na ciągłym doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakością produktu oraz świadczenia usług.


W pierwszych okresach działalności firma Herbich Michael Sp. z o.o. zajmowała się dystrybucją na Polskę specjalistycznej aparatury i urządzeń medycznych z zakresu ginekologii znanych firm europejskich takich jak :

- PLANMECA - FINLANDIA
- KRETZ TECHNIK – AUSTRIA
- MELAG – NIEMCY
- KARL BAISCH – NIEMCY
- LEISEGANG - NIEMCY
oraz produkcją pessarów ginekologiczno – położniczych.

Aktualnie zgodnie z wymaganiami wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością zawierającego kluczowe elementy zgodne z PN-EN ISO 13485:2012 firma „HERBICH MICHAEL" wytwarza wyroby medyczne
– Pessary ginekologiczno-położnicze w niżej wymienionym asortymencie:

Pessar położniczy:
kołnierzowy szyjki macicy, produkowany w trzech rozmiarach Nr 1, Nr 2 oraz Nr 3.

Pessary ginekologiczne:
- kołnierzowy cewki moczowej
- cienki cewki moczowej
- pierścieniowy gruby
- talerzowy
- grzybkowy

Gama rozmiarów w poszczególnych modelach mieści się od 50 do 100 mm co 5 mm.

Dewizą naszej firmy jest ciągła współpraca ze specjalistami i uczestniczenie w złożonym procesie rozwoju naukowego leczenia pacjentek z dysfunkcją narządów ginekologicznych. Firma posiada informację, dostęp i uczestniczy w pracach naukowo-badawczych związanych z produkowanymi przedmiotami.

Duży nacisk kładziemy na uczestniczenie w różnego rodzaju sympozjach branży ginekologicznej. Dzięki takim spotkaniom mamy bezpośredni kontakt z naszymi Klientami a także mamy możliwość pozyskania nowych zwolenników pessarów, a co najważniejsze jest to bardzo dobra forma prezentacji Spółki.
 
HOME   |   KONTAKT   |   REGULAMIN   |   POLITYKA JAKOŚCI   |   POLITYKA COOKIES   |   CERTYFIKATY