Herbich Michael Sp. z o.o.
WITAJ, ZALOGUJ SIĘ LUB ZAŁÓŻ KONTO
Producent Jałowych Pessarów od 1995 r.

CRYOSUCCESS WIELKA PROMOCJA !!!
TERAZ TYLKO 2700 BRUTTO

Ręczne urządzenie kriochirurgiczne na bazie ciekłego tlenku azotu N2O (gaz rozśmieszający) przeznaczone do terapii wszystkich rodzajów uszkodzeń skóry.

Kriochirurgia jest stosowana od dziesiątek lat w szczególności w dermatologii do usuwania uszkodzeń skóry. Stosuje się przy tym wiele systemów. Różnią się one przede wszystkim mocą chłodzenia, która jest czynnikiem decydującym przy ocenie sukcesu terapeutycznego. W przypadku zbyt dużej mocy chłodzenia istnieje zagrożenie powstania nieodwracalnych uszkodzeń skóry. Istotne są również: czas zabiegu, rodzaj uszkodzenia skóry i jego głębokość. Aspektami pozytywnymi wynikającymi ze stosowania kriochirurgii są: łatwa aplikacja, krótki czas zabiegu, niski lub całkowicie wykluczony poziom odczucia bólu, wysoka skuteczność, relatywnie rzadkie powikłania jak i również rzadko występujące blizny po zabiegu.

CRYOSUCCESS pracuje na bazie ciekłego tlenku azotu w małych, poręcznych wkładach, które znajdują się pod ciśnieniem. Poprzez uwolnienie ciśnienia ciekłego gazu dochodzi do zmiany stanu (parowania). Ciepło zostaje pobrane z otoczenia. Pojawia się efekt zamrożenia, który praktycznie bez strat może być zastosowany jako energia w terapii.

Do wszystkich uszkodzeń skóry czas zabiegu wynosi tylko kilka sekund. Jest on zależny od rodzaju i wielkości uszkodzenia, jak również od uznania i doświadczenia użytkownika. Lista zawiera tylko część potencjalnych uszkodzeń skóry i powinna przede wszystkim służyć jako przykład.

Wskazówki zalecany czas terapii w sekundach
Trądzik 4-6
Zrogowaciały naskórek 5-7
Plamy starcze 1-2
Bazalioma 8-9
Naczyniaki jamiste 4-6
Ziarniak pierścieniowaty 5-6
Naczyniak limfatyczny 6-8
Brodawki młodzieńcze 3-4
Bliznowce 4-6
Rogowiak starczy 7-8
Kłykciny 8-12
Plamy soczewicowate złośliwe 4-5
Plamy soczwewicowate starcze 8
Znamię barwnikowe 15-20
Brodawki podeszwowe 4-5
Rogowacenie na skórka od słońca 6-8
Brodawki łojotokowe 8-10
Verrucae vulgares 8-10
Włókniaki mękkie 4-5
 
HOME   |   KONTAKT   |   REGULAMIN   |   POLITYKA JAKOŚCI   |   POLITYKA COOKIES   |   CERTYFIKATY